Woord en Daad Winkel Krimpenerwaard
Tiendweg 45 b
2931 LC
Krimpen aan de Lek
Tiendweg 45 b
2931 LC
Krimpen aan de Lek
Gesloten op vrijdag en zaterdag vanwege de hitte. Voor de veiligheid en het welbevinden van onze medewerkers en klanten… ... MeerMinder
Groot gelijk
Verstandig besluit! Leer-werk Kringloopwinkel Goed Voor Elkaar Krimpen aan den IJssel aan de IJsseldijk is vrijdag 26 juni geopend van 09.00 tot 17.00 uur. Kom gezellig koel winkelen onder het genot van de airconditioning.
Vanwege de verwachte hitte zijn we woensdag, donderdag en vrijdag alleen in de ochtend geopend! ‘s middags dus gesloten.
Tot ziens en hou het hoofd koel!
#kringloopwinkel #hitte #kringloopkrimpenerwaard
... MeerMinder
Goed Idee!!
BEDDENGOED
Een paar weken geleden vroegen we wie er tweedehands beddengoed zou kopen. Een minderheid was daar enthousiast over… om jullie toch over de streep te helpen hebben we tot en met 8 mei een actie: 2 halen 1 betalen op dekbedhoezen. Er zit echt veel moois tussen✨ Even goed wassen en het kan lekker je bed op. Voor weinig geld een nieuwe look in je slaapkamer! Waar wacht je nog op? 😁
#kringloopkrimpenerwaard #kringloopliefde #tweedehandsbeddengoed #kringloopgeluk #aanbieding
... MeerMinder
Heb jij ook wel eens een hele outfit gescoord bij de kringloop?
#thrift #kringloop #kringloopwinkel #vintage #tweedehands
... MeerMinder
Ja, heel vaak! 😃
Ja, heel vaak. Zulke leuke kleding en accessoires. Een feestje om rond te neuzen
Ja hoor
Op schoenen na wel. (Die komen namelijk van de orthopedische schoenmaker 🤣)
Heel vaak 🥰
Kom je ook speuren in onze winkel naar kringloopgeluk en kringloopschatten? Tip: houd onze social media in de gaten voor de laatste updates.
Van harte welkom!
Spullen inleveren kan op de dagen dat de winkel open is tot 1 uur voor sluitingstijd.
Van harte welkom in onze kringloopwinkel!
Van harte welkom in onze kringloopwinkel!
Woord en Daad Winkel Krimpenerwaard zet zich in voor boeren in Burkina Faso en Benin. Zij leren als rentmeesters hun oogst te vergroten en te ondernemen, zodat ze meer voedselzekerheid hebben voor hun gezin en een inkomen om aan hun toekomst te bouwen. De laatste jaren valt er minder regen tijdens de regentijd. Dat maakt boeren kwetsbaar. Boeren worden door Woord en Daad en lokale partnerorganisaties begeleid om met deze verandering in het weer om te gaan. Bijvoorbeeld door het planten van fruit- en notenbomen, die met hun wortels vruchtbare grond vasthouden en schaduw bieden. Ook leren boeren om biologische compost te maken, zo zijn ze minder afhankelijk van kunstmest. Daarnaast stimuleert Woord en Daad boeren om te sparen, daarmee kunnen ze grotere uitgaven doen, zoals zaad kopen, schoolgeld of medische kosten betalen.
Met uw inzet, aankoop of het inleveren van spullen draagt u hieraan bij. Dankuwel!
We nemen geen kapotte spullen in en geen hometrainers; zonnebanken; hele grote opbergmeubelen; hoekbanken; tv’s en computers; stalen bureau’s; orgels of piano’s; keukens en geen hele encyclopedieën series.
Helpen jullie mee om de winkel te vullen voor het goede doel en voor een goed gevulde winkel?! Bekijk onze social media voor de innamedagen.
Goederen kunnen tijdens openingstijden gebracht worden bij het magazijn, tot 15.00 uur (tot 1 uur voor sluitingstijd)!
Meubels eerst aanmelden via Whatsapp (klik op het icoontje hieronder):
Dit uitsluitend voor meubelaanbod!
Voor alle andere vragen mailen naar:
krimpenerwaard@woordendaadwinkels.nl